Adviseurs

Elke provincie heeft een ondersteunende organisatie op het gebied van cultuureducatie en/of cultuurparticipatie. Zij hebben een goed overzicht van de ontwikkelingen in de gemeenten in hun provincie. Via deze adviseurs kan je een vraag stellen of sparren over bijvoorbeeld de ontwikkeling van het beleid in jouw eigen (of een buurgemeente) of vragen naar andere vormen van ondersteuning.

De ondersteuning voor Cultuureducatie met Kwaliteit (CMK) in kleine dan wel middelgrote gemeenten loopt via de provincies; zij zijn penvoerder voor CMK. De grote gemeenten met meer dan 100.000 inwoners hebben veelal een eigen, lokale ondersteunende organisatie voor cultuureducatie als penvoerder voor CMK. Vragen over cultuureducatie, vaak ook breder dan CMK, in deze gemeenten loopt veelal rechtstreeks via deze organisaties. Daarom vind je die organisaties niet in het overzicht hieronder. De provinciale organisaties kunnen snel en makkelijk contact leggen met of doorverwijzen naar één van deze gemeenten.

Provincie Naam organisatie Naam adviseur E-mailadres
Drenthe K&C, Kunstencultuur Marieke Vegt mariekev@kunstencultuur.nl
Friesland Keunstwurk Lummie Fokkema L.Fokkema@keunstwurk.nl
Flevoland CAF, Centrum Amateurkunst Flevoland Remko Willems r.willems@dekubuslelystad.nl
Gelderland Cultuur Oost Marieke van de Geyn mariekevandegeyn@cultuuroost.nl
Groningen - Cultuureducatie K&C, Kunstencultuur Marieke Vegt mariekev@kunstencultuur.nl
Groningen - Cultuurparticipatie VRIJDAG
Limburg Huis voor de Kunsten Limburg Hanneke Suilen hsuilen@hklimburg.nl
Noord Brabant Kunstloc Brabant Max van Alphen max.vanalphen@kunstlocbrabant.nl
Noord Holland Plein C Ellie van den Bomen ellievandenbomen@pleinc.nl
Overijssel Rijnbrink Karin Klomp Karin.klomp@rijnbrink.nl
Utrecht Kunst Centraal Hilde van Tol hilde.van.tol@kunstcentraal.nl
Zeeland ZB, Planbureau en Bibliotheek Zeeland Ron Lubbersen rlubbersen@dezb.nl
Zuid Holland Kunstgebouw Edith Janssen edith.janssen@kunstgebouw.nl